Den här sidan använder cookies. Mer info här. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. OK!

Personal

Vi som arbetar på Västgötarör hälsar dig välkommen att ta kontakt med oss när du har behov av rörarbeten. Enklare servicejobb kan bokas direkt via servicemontören.  

Falköping


Visa Västgötarör Falköping på en större karta

 

 

Skövde


Visa Västgötarör Skövde på en större karta

 

   

Håkan Åström
VD
Direkttelefon: 0515-72 17 71
Mobil: 070-310 94 94
hakan.astrom@vastgotaror.se
 

 

Niklas Palmborg
Kalkyl/Personal
Direkttelefon: 0515-72 17 78
Mobil: 070-372 18 42
niklas.palmborg@vastgotaror.se
 

   
   

Personal i Falköping

Petra AdamssonPetra Adamsson
Ekonomi

Direkttelefon: 0515-72 17 72
petra.adamsson@vastgotaror.se


 

Pelle Johansson
Projektledning
Direkttelefon: 0515-72 17 74
Mobil: 070-643 87 79
per-ake.johansson@vastgotaror.se


 

Charlie Mårtensson
Projektledning
Direkttelefon: 0515-72 17 77
Mobil: 070-672 02 15
charlie.martensson@vastgotaror.se


 

Per Nilsson
Konstruktion
Direkttelefon: 0515-72 17 75
Mobil: 070-643 87 72
per.nilsson@vastgotaror.se


 

Thomas Kraft
Projektledning
Direkttelefon: 0515-72 17 76
Mobil: 070-650 46 47
thomas.kraft@vastgotaror.se

Simon Jansson
Konstruktion
Direkttelefon: 0515-72 17 73
Mobil: 070-372 18 39
simon.jansson@vastgotaror.se

 

 

Personal i Skövde

Lena Rundlöf
Ekonomi

Direkttelefon: 0500-44 45 03
lena.rundlof@vastgotaror.se


 

Björn Lindberg
Kalkylering, projektledning
Direkttelefon: 0500-44 45 01
Mobil: 070-372 02 66
bjorn.lindberg@vastgotaror.se
 

 

Ulf RydbergUlf Rydberg
Projektledning service
Direkttelefon: 0500-44 45 07
Mobil: 070-672 18 01
ulf.rydberg@vastgotaror.se
 

 

Hans Johansson
Kalkylering, projektledning
Direkttelefon: 0500-44 45 02
Mobil:070-372 18 54
hans.johansson@vastgotaror.se


 

Tomas Broberg
Projektledning (Stockholm)
Direkttelefon: 0500-44 45 06
Mobil: 070-372 71 76
tomas.broberg@vastgotaror.se


 

   
   

Servicemontörer i Falköping

Jörgen Bergström
Servicemontör
jorgen.bergstrom@vastgotaror.se

 


 

Magnus Ahlin
Servicemontör
magnus.ahlin@vastgotaror.se

 


 

Kjell Gustavsson
Servicemontör
kjell.gustavsson@vastgotaror.se

 


 

Tore Gustavsson
Servicemontör


 

 

 

Servicemontörer i Skövde

Per Ekblom
Servicemontör
per.ekblom@vastgotaror.se

 


 

Krister Haage
Servicemontör
krister.haage@vastgotaror.se

 


 

Henrik Arvidsson
Servicemontör
henrik.arvidsson@vastgotaror.se

 


 

David Hultström
Servicemontör
david.hultstrom@vastgotaror.se

 


 

Björn Axelsson
Servicemontör
bjorn.axelsson@vastgotaror.se

 

 

Falköping


Visa Västgötarör Falköping på en större karta

Skövde


Visa Västgötarör Skövde på en större karta

Håkan Åström Håkan Åström
VD
Direkttelefon: 0515-72 17 71
Mobil: 070-310 94 94
hakan.astrom@vastgotaror.se

Niklas Palmborg Niklas Palmborg
Kalkyl/Personal
Direkttelefon: 0515-72 17 78
Mobil: 070-372 18 42
niklas.palmborg@vastgotaror.se


Personal i Falköping

Petra Adamsson Petra Adamsson
Ekonomi
Direkttelefon: 0515-72 17 72
petra.adamsson@vastgotaror.se
Pelle Johansson Pelle Johansson
Projektledning
Direkttelefon: 0515-72 17 74
Mobil: 070-643 87 79
per-ake.johansson@vastgotaror.se
Thomas  Kraft Thomas Kraft
Projektledning
Direkttelefon: 0515-72 17 76
Mobil: 070-650 46 47
thomas.kraft@vastgotaror.se
Erik Holm Erik Holm
Projektledning
Direkttelefon: 0515-72 17 77
Mobil: 070-372 18 41
erik.holm@vastgotaror.se
Per Nilsson Per Nilsson
Konstruktion
Direkttelefon: 0515-72 17 75
Mobil: 070-643 87 72
per.nilsson@vastgotaror.se
Simon Jansson Simon Jansson
Konstruktion
Direkttelefon: 0515-72 17 73
Mobil: 070-372 18 39
simon.jansson@vastgotaror.se

Personal i Skövde

Lena  Rundlöf Lena Rundlöf
Ekonomi
Direkttelefon: 0500-44 45 03
lena.rundlof@vastgotaror.se
Tomas Broberg Tomas Broberg
Projektledning
Direkttelefon: 0500-44 45 06
Mobil: 070-372 71 76
tomas.broberg@vastgotaror.se
Hans Johansson Hans Johansson
Projektledning
Direkttelefon: 0500-44 45 02
Mobil: 070-372 18 54
hans.johansson@vastgotaror.se
Charlie Mårtensson Charlie Mårtensson
Projektledning
Direkttelefon: 0500-44 45 05
Mobil: 070-672 02 15
charlie.martensson@vastgotaror.se
Ulf Rydberg Ulf Rydberg
Projektledning
Direkttelefon: 0500-44 45 07
Mobil: 070-672 18 01
ulf.rydberg@vastgotaror.se
Edwin Dahl Edwin Dahl
Projektledning
Direkttelefon: 0500-44 45 01
Mobil: 070-372 00 23
edwin.dahl@vastgotaror.se

Servicemontörer i Falköping

Jörgen Bergström Jörgen Bergström
Servicemontör
jorgen.bergstrom@vastgotaror.se
Magnus Ahlin Magnus Ahlin
Servicemontör
magnus.ahlin@vastgotaror.se
Kjell  Gustavsson Kjell Gustavsson
Servicemontör
kjell.gustavsson@vastgotaror.se
Tore Gustavsson Tore Gustavsson
Servicemontör
tore.gustavsson@vastgotaror.se
Ulf Adamsson Ulf Adamsson
Servicemontör
ulf.adamsson@vastgotaror.se

Servicemontörer i Skövde

Per Ekblom Per Ekblom
Servicemontör
per.ekblom@vastgotaror.se
Krister Haage Krister Haage
Servicemontör
krister.haage@vastgotaror.se
Henrik Arvidsson Henrik Arvidsson
Servicemontör
henrik.arvidsson@vastgotaror.se
David Hultström David Hultström
Servicemontör
david.hultstrom@vastgotaror.se
Björn Axelsson Björn Axelsson
Servicemontör
bjorn.axelsson@vastgotaror.se